....

Są organizatorem turystyki i łączą swoje pasje z miłością do nauczania i szkolenia na swoich obozach Zjarzynskimi. 

Robert fizjoterapeuta i Iwona, architekt wnętrz, designer.  

 

Zjarzynskimi Zimą: Obydwoje zakochani w sportach zimowych, Robert Jarzyński : instruktor narciarstwa, Iwona Karoń-Jarzyńska: instruktor SITS, IVSIA snowboardu. Zarażają uśmiechem i bawią dowcipem. Organizują obozy zimowe narciarsko-snowboardowe. Inne niż wszystkie, z sercem i przede wszystkim z własnym udziałem. Prawdziwie przyjacielskie obozy dla dzieci, rodzin, dorosłych cieszą się dużym uznaniem. Robert i Iwona Karoń-Jarzyńscy to wulkany energii i kreatywności. 

Zjarzynskimi Latem: Młodzieży, dzieciom, dorosłym proponują obozy letnie, podczas których wykorzystują swoje profesje, by edukować poprzez zabawę. Robert Jarzyński: ratownik, trener pływania łączy elementy fizjoterapii z wodą i naucza technik pływania, Iwona Karoń-Jarzyńska: absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, z doświadczeniem pedagogicznym (nauczyciel w Liceum Plastycznym, w gimnazjum) uczy rysować, malować, fotografować oraz zaraża miłością do Nordic Walking (jest instruktorem). 

Robert Jarzyński (Franki) i Iwona Karoń-Jarzyńska (iFka) 

Kochamy żyć i przeżywać! Podróżujemy i nie boimy się wyzwań! Zdobywamy góry z pełnym zaangażowaniem! Nie zatrzyma nas zła pogoda, bo słońce zawsze mamy w sercach! Dla nas nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać! Kochamy przebywać wśród ludzi, wzajemnie się inspirować. Cieszy nas każda chwila, którą możemy z nimi spędzić. Uwielbiamy zimę, ale i kochamy lato. Narty, snowboard, rower, nordic walking, pływanie, malowanie i rysowanie, to wybuchowa nasza mieszanka pozytywnej energii, z którą się chętnie podzielimy. Pozdrawiamy Was serdecznie.

Jarzyńscy

Zapraszamy na przygodę z nami:

OBOZY ZIMOWE OFERTA         OBOZY LETNIE OFERTA


                                    

Odsłony: 10145
BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO. Zapisz się do naszego newslettera, a poinformujemy Ciebie mailowo o nowych ofertach i artykułach na naszej stronie :).

 

Robert Jarzyński

+48609356060

Iwona Karoń-Jarzyńska

+48601481998