Obóz zimowy dla rodzin i dorosłych

NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY:

obóz zimowy dla rodzin i dorosłych

 

CZORSZTYN SKI FAMILY 2022

Nocleg w Pensjonacie "Korpałówka" w Kluszkowcach, 

zobacz stronę ośrodka: http://korpalowka.pl/pensjonat/

szkolenie odbywać się będzie na stokach Czorsztyn SKI w Kluszkowcach

 

 Dwa terminy: 

termin 1:   05.02.2022-12.02.2022

termin 2:   19.02.2022-26.02.2022

Dla kogo obóz zimowy?

Dla RODZIN I DOROSŁYCH, SINGLI, PACZEK PRZYJACIÓŁ, dla każdego chcącego przeżyć zimową przygodę Zjarzynskimi i przeżyć obóz zimowy życia!

 Zapraszamy tych co potrafią szusować na nartach lub snowboardzie, nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań , bo nasz obóz zimowy dla rodzin i dorosłych organizujemy, by podnieść Wasz LEVEL! Zapraszamy tych, co nie mieli nart lub snowboardu na nogach, nauczycie się z nami (szybciej niż Wam się wydaje). Nasz obóz zimowy dla rodzin jest niepowtarzalny. Zamierzamy przeżyć z Wami wspaniały tydzień w doborowym towarzystwie MEGA pozytywnie nastawionych instruktorów narciarskich i snowboardowych o najwyższych uprawnieniach. 

  

Po pysznym śniadaniu udajemy się autokarem na Czorsztyn-SKI, ośrodek narciarski oddalony zaledwie 2km od pensjonatu. Ośrodek narciarski z kanapami i z dużą ilością tras o każdym stopniu zaawansowania! Tam, po zabawnej (jak zwykle, nasz obóz zimowy dla rodzin i dorosłych z tego słynie) rozgrzewce rozpoczniemy naukę i doskonalenie z uśmiechem na twarzy. Zjemy coś ciepłego w stokowej karczmie, tudzież się napijemy ciepłej herbaty :) w przerwie. Wracamy na późniejszy obiad do pensjonatu, gdzie czekają na nas niezwykle gościnni właściciele Ela i Jarek z pysznościami. Po obiedzie rodzice zazwyczaj odpoczywają, a dzieci spędzają czas na zajęciach artystycznych z iFką (Iwona Karoń-Jarzyńska), oglądają kino na dużym ekranie zagryzając popcorn, lub bawią się wspólnie z rodzicami na karaoke. Nasz obóz zimowy dla rodzin i dorosłych zadowoli nawet najwybredniejszego obozowicza. W tym roku wspólnie z dziećmi zamierzamy malować swoje twarze na fluo party, będziemy układać między innymi drużynowo puzzle na czas i brać udział w wesołych konkurencjach "na wesoło Zjarzynskimi". Do tej pory odbyły się między innymi "Hawaje party", "Wszyscy jesteśmy zwierzakami", a w tym sezonie nasz obóz zimowy dla rodzin i dorosłych odbędzie się pod hasłem: "Western party".  Dodatkowo planujemy wieczór włoski. Sami pod okiem mistrza pizzy ugnieciecie ciasto i wyłożycie tym czym chcecie, by potem zawędrowała do pieca...finalnie: do Waszego zgłodniałego brzucha :). Wieczorami, gdy dzieci zasną dorośli mogą liczyć na MOC atrakcji! Kalambury, "wesoło Zjarzynskimi dla dorosłych", konkurs na "mistrza dowcipu", dyskoteka. 

Zamierzamy też porywalizować drużynowo :). Nasz obóz zimowy dla rodzin i dorosłych to rywalizacja :). Będziecie zbierać dla swojej drużyny punkty w "Rywalizacji o Złotą Łychę"Podsumujemy rywalizację o "Złotą Łychę" i zwycięska grupa otrzyma unikatową (zaprojektowaną przez Ifkę) złotą łychę! Wszystkie dzieci za udział w szkoleniu z nami otrzymają medale i pamiątkowe dyplomy. Medal jest unikatowy i tylko nasz obóz zimowy dla rodzin będzie sie mógł nim pochwalić znajomym. Przygodę z nami zakończymy "wieczorem z góralską kapelą". Obóz zimowy dla rodzin bez dobrej muzyki jest nieudany, także nasz będzie na pewno.

Oczywiście przewidujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek i wieczorne śmigi na stoku w świetle lamp. Ci, którzy będą chcieli mogą codziennie korzystać wieczorami ze stoku. Zakupione dla Was skipassy dają Wam taką możliwość. Jedyny taki obóz zimowy dla rodzin ze skipassem Tatra SKI :)

Zabieramy ze sobą sprzęt do serwisowania nart  i chcemy nauczyć Was jak zadbać o swoje narty i deski. Szkolenie z serwisowania na pewno Wam się przyda! 

Dlaczego nasz obóz zimowy dla rodzin i dorosłych?

Mamy 12 lat doświadczenia, jesteśmy organizatorami , ale przede wszystkim instruktorami narciarstwa i snowboardu z pełnymi uprawnieniami zakochanymi w śniegu, stokach i krawędzi! Kochamy pracę z dziećmi i angażujemy  się całym sercem podczas każdej czynności, którą wraz z nimi wykonujemy. Uczymy ich aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Uczymy poprzez zabawę, otwieramy na pracę zespołową. Tworzymy naszą małą społeczność, w której się lubimy, szanujemy i tęsknimy za sobą! Kochamy nasz obóz zimowy dla rodzin i dorosłych i czekamy na niego z niecierpliwością!

  

Podczas  tygodnia z nami: Zjarzynskimi.pl,  czeka Was wiele atrakcji:

 • Szkolenie narciarsko - snowboardowe z sześcioma licencjonowanymi instruktorami (30 godzin)
 • Nocna jazda, zajęcia na oświetlonym stoku 
 • szkolenie z serwisowania nart i snowboardu
 • szkolenie z zasad bezpiecznego korzystania ze stoku (dekalog narciarza i snowboardera)
 • wieczór włoski, szkolenie z przygotowania pizzy i autorskie jej spożycie :)
 • warsztaty artystyczne z iFką, 
 • zajęcia dla dzieci
 • kino na dużym ekranie
 • karaoke
 • wieczór talentów
 • na wesoło zjarzynskimi
 • fluo party
 • imprezka tematyczna
 • dyskoteka
 • ognisko z pieczeniem kiełbasy
 • wieczór z góralską kapelą 
 • wyjazd na Krupówki

8dni! (7 noclegów) i 30 godzin szkolenia narciarsko-snowboardowego

i wspaniała przygoda! CZORSZTYN SKI FAMILY 2022 w cenie:

1990zł ( cena zawiera skipass wart 500zł!) - dla korzystającego ze szkolenia narciarsko-snowboardowego

1490zł - dla nie korzystającego ze szkolenia narciarsko-snowboardowego

300zł - dzieci do 3 roku życia 

niemowlęta niekorzystające z autokaru gratis.

 

W cenie ubezpieczenie, autokar, nocleg, 3xposiłki oraz deser, szkolenie narciarsko-snowboardowe, wszystkie atrakcje, warsztaty, materiały.

Cena nie zawiera wypożyczenia nart lub snowboardu , przybliżony koszt to około 250zł/tydzień

 

ograniczona liczba miejsc!

 

WYŚLIJ CHĘĆ UDZIAŁU mailowo,

napisz swoje imię i nazwisko oraz wymień członków rodziny ,

napisz wiek swojego dziecka oraz termin obozu oraz kontaktowy numer telefonu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Oferta obozu zimowego dla dzieci i młodzieży pod linkiem: Obóz dla dzieci i młodzieży CZORSZTYN SKI CAMP 2022 

 łączy nas pasja, przyjaźń i sport!

Zapraszamy do naszej galerii filmów: https://zjarzynskimi.pl/filmy

 

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów na FACEBBOK  INSTAGRAM
  

Odsłony: 3667

Robert Jarzyński

+48609356060

Iwona Karoń-Jarzyńska

+48601481998