OBÓZ ZIMOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY:

CZORSZTYN SKI CAMP 2022

 

w Pensjonacie "Korpałówka" w Kluszkowcach, zobacz stronę ośrodka: http://korpalowka.pl/pensjonat/

szkolenie odbywać się będzie na stokach Czorsztyn SKI w Kluszkowcach

  Dwa terminy: 

termin 1:   29.01.2022-05.02.2022

termin 2:   12.02.2022-19.02.2022

Dla kogo obóz zimowy dla dzieci młodzieży?

Dla wszystkich w wieku 7-18lat oraz rodziców (osobna grupa dla dorosłych). Zapraszamy tych co potrafią szusować na nartach lub snowboardzie, nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań, by podnieść Wasz LEVEL! Zapraszamy tych, co nigdy nie mieli nart lub snowboardu na nogach, nauczycie się z nami (szybciej niż Wam się wydaje ). Zamierzamy przeżyć z Wami wspaniały tydzień w doborowym towarzystwie MEGA pozytywnie nastawionych wychowawców, instruktorów narciarskich i snowboardowych o najwyższych uprawnieniach. To będzie dla Was niezapomniany obóz zimowy dla dzieci i młodzieży! 

Jak będziemy spędzać czas na obozie?

Po śniadaniu udajemy się autokarem na Czorsztyn-SKI, ośrodek narciarski oddalony zaledwie 2km od pensjonatu. Ośrodek narciarski z kanapami i z dużą ilością tras o każdym stopniu zaawansowania! Tam, po zabawnej (jak zwykle) rozgrzewce rozpoczniemy naukę i doskonalenie z uśmiechem na twarzy. Wracamy na obiad do pensjonatu, gdzie czekają na nas niezwykle gościnni właściciele Ela i Jarek z pysznościami. Po obiedzie chwileczkę odpoczniemy i będziemy wspólnie spędzać czas na zajęciach artystycznych z iFką (Iwona Karoń-Jarzyńska). Obóz zimowy dla dzieci i młodzieży Zjarzynskimi nie byłby możliwy bez warsztatów :). W tym roku będziemy rysować komiksy, rysować suchą pastelą i ołówkiem :). Będziemy się fotografii i montażu filmu na telefonie. Wspólnie utworzymy obrazowy dekalog narciarza i snowboardzisty. Zamierzamy też trochę porywalizować drużynowo :). Będziecie zbierać dla swojej drużyny punkty w "Rywalizacji o Złotą Krawędź" :tongue-out Dlatego też, by emocje sięgnęły zenitu zagramy w śniegoniadę, więc Panie Śniegu przybywaj! Niech obóz zimowy będzie biały! Przed kolacją będziecie mieli możliwość zrobić sałatkę z owoców egzotycznych, Pan Jarek opowie Wam, jak je wybrać, obierać, kroić...o tak! Zapowiada się pysznie! Dodatkowo planujemy wieczór włoski. Sami pod okiem mistrza pizzy ugnieciecie ciasto i wyłożycie tym czym chcecie, by potem zawędrowała do pieca...finalnie: do Waszego zgłodniałego brzucha :). A po kolacji? Oczywiście to co uwielbiacie! Wieczór talentów, karaoke, tematyczna imprezka, Fluo Party, kino na wielkim ekranie. Odwiedzimy również Krupówki :). Obóz zakończymy ogniskiem z pieczonymi pysznościami i herbatką. Podsumujemy rywalizację o "Złotą Krawędź" i zwycięska grupa otrzyma unikatowe (zaprojektowane przez Ifkę) złote medale!

Na obóz zimowy dla dzieci i młodzieży: CZORSZTYN SKI CAMP 2022 zabieramy ze sobą sprzęt do serwisowania nart  i chcemy nauczyć Was jak zadbać o swoje narty i deski. Szkolenie z serwisowania na pewno Wam się przyda! 

 

Dlaczego z nami?

Mamy 12 lat doświadczenia, jesteśmy organizatorami , ale przede wszystkim instruktorami narciarstwa i snowboardu z pełnymi uprawnieniami zakochanymi w śniegu, stokach i krawędzi! Kochamy pracę z dziećmi i angażujemy  się całym sercem w każdy obóz dla dzieci i młodzieży. Uczymy ich aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Uczymy poprzez zabawę, otwieramy na pracę zespołową. Tworzymy naszą małą społeczność, w której się lubimy, szanujemy i tęsknimy za sobą!

 

Obóz zimowy dla dzieci i młodzieży narciarsko - snowboardowy CZORSZTYN SKI CAMP 2021 to także wiele atrakcji:

 • Szkolenie narciarsko - snowboardowe z sześcioma licencjonowanymi instruktorami (30 godzin), 6 komfortowych grup! 6 instruktorów! 
 • Nocna jazda, zajęcia na oświetlonym stoku 
 • szkolenie z serwisowania nart i snowboardu
 • szkolenie z zasad bezpiecznego korzystania ze stoku (dekalog narciarza i snowboardera)
 • wieczór włoski, szkolenie z przygotowania pizzy i autorskie jej spożycie :)
 • podwieczorek egzotyczny, szkolenie z wybierania i obierania owoców egzotycznych, zakończone pochłanianiem przygotowanej przez siebie sałatki
 • warsztaty artystyczne z iFką, rysunek ołówkiem i pastelami
 • warsztaty fotograficzno-filmowe.
 • śniegoniada
 • karaoke
 • wieczór talentów 
 • fluo party
 • imprezka tematyczna
 • wyjazd na Krupówki
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasy. 

8dni (7 noclegów) i 30 godzin szkolenia narciarsko-snowboardowego i wspaniała przygoda.

Obóz zimowy dla dzieci i młodzieży w cenie: 1950zł!

cena zawiera skipass wart 500zł!

 

W cenie ubezpieczenie, autokar, nocleg, 3xposiłki oraz deser, szkolenie narciarsko-snowboardowe, wszystkie atrakcje, warsztaty, materiały.

Cena nie zawiera wypożyczenia nart lub snowboardu , przybliżony koszt to około 250zł/tydzień

 

ograniczona liczba miejsc!

 

WYŚLIJ CHĘĆ UDZIAŁU mailowo,

napisz imię i nazwisko oraz wiek swojego dziecka, termin obozu oraz kontaktowy numer telefonu 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

możesz również skorzystać z formularza kontaktowego FORMULARZ

 Zapraszamy do naszej galerii filmów: https://zjarzynskimi.pl/filmy

Łączy nas pasja, przyjaźń i sport!

 

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów na FACEBBOK  INSTAGRAM
  

Odsłony: 6035

Robert Jarzyński

+48609356060

Iwona Karoń-Jarzyńska

+48601481998