Obóz rowerowy, pływacki, artystyczny dla nastolatków i młodzieży

"MAZURY CAMP 2022"

TERMIN: 09.07.2022-16.07.2022

8 DNI

Mazurska rowerowa przygoda pod okiem trenera Rafała Marchwińskiego (Szkółka  Kolarska "Velo Speed TriAP"). Nad Jeziorem Małszewskim przy kompleksie pobliskich stawów rybackich ( 180 ha) na Mazurach na terenach Natura 2000. Zajęcia z nauki i doskonalenia pływania na pobliskim basenie dla drugiej grupy. Plener malarski, zajęcia artystyczne. To recepta na udane wakacje. 

  

 
2250zł/ uczestnik 
Dojazd własny: 2000zl 
   

Pięknie położony, nowy, z dala od cywilizacji i komercji,  pensjonat Rybaczówka Rutka,

Pensjonat położony jest na terenie Natura 2000 nad kompleksem 180 ha stawów rybackich. Wokół rozciągają się nieprzebyte, obfitujące w grzyby i owoce runa leśnego lasy Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej. Nad Jeziorem Małszewskim przy kompleksie pobliskich stawów rybackich można podziwiać piękno mazurskiej ziemi. Pensjonat Rybaczówka Rutka powstał w miejscu w którym kiedyś funkcjonował ośrodek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a pierwotnie funkcjonowała stara, pruska szkoła zbudowana w 1911 roku. To wspaniałe miejsce na odpoczynek i relaks. Serwuje naturalną kuchnie polską z lokalnymi produktami, w tym ryby i dziczyznę. Wegetarianie także zaspokoją swoje zmysły w wyszukanej kuchni serwowanej przez utalentowanego szefa kuchni.

Do dyspozycji posiadamy dwie sale o powierzchni 160 m2 i 300 m2 na których zamierzamy z Wami dbać o duszę i ciało. Przy dobrej pogodzie sprawdzi się także ogród i przestronne tarasy z wygodnymi miejscami do odpoczynku. Ponadto plac zabaw dla najmłodszych, boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Basen 45 m2 odkryty z podgrzewana woda + plaża basenowa 130 m2 Pensjonat posiada także własny zamknięty parking. 

 

 

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

 

Obóz rowerowy, pływacki z judo dla nastolatków i młodzieży (12 - 18 lat)

"MAZURY CAMP 2022"

Tydzień z nami będzie cudowną przygodą dla jednej grupy: rowerową, dla drugiej: pływacką. Przede wszystkim zacznijmy od otoczenia. Iście królewska uczta dla oczu: obserwacje dzikich zwierząt w tym ptaków chronionych jak orzeł bielik, rybołów , kormoran, czapla siwa i biała, bocian czarny, żurawie to zdobycz dla lornetkowego myśliwego. Także zabierzcie lornetki przydadzą się. Jak już "ustrzelimy" zwierzynę będziemy świętować. 

GRUPA ROWEROWA  Mazury to piękne, pagórkowate tereny i zachwycające widoki. Przemierzymy pobliskie tereny na rowerach, by wrócić do pensjonatu i zażyć orzeźwiającej kąpieli w basenie z podgrzewaną wodą. Na wyprawę z nami zabierz rower krossowy, górski, bądź trekkingowy, poddaj go serwisowi przed wyjazdem. Zalecamy, by twój rower miał oponę o szerokości minimum 40mm.
We wszelkich sytuacjach związanych z awarią roweru będziemy pomagali na miejscu.  

GRUPA PŁYWACKA Podczas, gdy druga grupa będzie pedałować, ta popływa na pobliskim basenie. Udoskonali technikę. Zadba o nią instruktor pływania.

GRUPA ARTYSTYCZNA Ta grupa będzie malować lub rysować w plenerze pod okiem absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu Iwony Karoń-Jarzyńskiej. Razem namalują pejzaże mazurskie, narysują zwierzęta ołówkiem lub narysują siebie. Zakończymy wystawą prac. 

Po południu obie grupy spędzają czas razem. Popływamy na supach :) lub żądni masażu pojedziemy do Aquasfery w Olsztynie. Wieczorami trening judo ze złotą medalistką (nie martw się, może być to twój pierwszy raz, poradzisz sobie). Będziemy na terenach Natura 2000. Warsztaty z fotografii pomogą Wam uchwycić piękno otoczenia. Wieczorami integrujemy się :). Potrafisz na czymś grać? Zabierz ze sobą, chętnie pośpiewamy. Rywalizujemy również grupowo, zbieramy punkty, by zdobyć trofeum! Atrakcje w stylu iFki oczywiście będą :), myśli o wspólnym graffiti :)

 

Obóz rowerowy, pływacki z judo dla nastolatków i młodzieży to wiele za niską cenę:

 
Ubezpieczenie, AUTOKAR i transport rowerów, nocleg, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), korzystanie z części basenowej.

👌 WYCIECZKA DO SZCZYTNA NA ZAMEK KRZYŻACKI
👌 Aktywności z instruktorem NA BASENIE, trenerem NA SZLAKU, trenerem NA MACIE
👌 WYJAZD DO OLSZTYNA: AQUASFERA.
👌 ARCHERY TAG, ŁUKI, WIATRÓWKA 
 PLAŻOWANIE I SUPY POD OKIEM RATOWNIKA nad brzegiem Jeziora Małszewskiego
👌 RYWALIZACJA O "ZŁOTO MAZUR"
👌 TURNIEJ OBOZOWY W PIŁKĘ SIATKOWĄ.
👌 BALONIADA.
👌 BASENOWE PARTY.
👌 KARAOKE
👌 KINO PLENEROWE
👌 DYSKOTEKA
👌 WIECZÓR TALENTÓW
👌OGNISKO Z PRZYSMAKAMI NA ZĄB.
 
 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

 

TRASA AUTOKARU obozu rowerowego, pływackiego z judo "MAZURY CAMP 2022": 

start: Ośrodek Wypoczynkowy Przystań, PCK 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

koniec: Rybaczówka Rutka, 12-130 Rutki

AUTOKAR BĘDZIE SIĘ ZATRZYMYWAŁ NA WYZNACZONYCH PRZYSTANKACH (oraz w zależności od potrzeb) NA PODANEJ TRASIE.

  

Uczestnicy ubezpieczeni są na czas trwania obozu w PZU w zakresie NNW.

Zachęcamy do zawarcia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej u dowolnego ubezpieczyciela. 

Ograniczona liczba miejsc: tylko 54 osoby!

Zapisz się:

Obóz rowerowy, pływacki z judo dla nastolatków i młodzieży: "MAZURY CAMP 2022" 

1. Wypełnij formularz rejestracyjny poniżej.
2. Pobierz z formularza i odeślij SKAN podpisanej umowy oraz karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Zapłać zaliczkę w kwocie 600zł na konto (zakładka kontakt, lub dane w umowie),
tytułem: "MAZURY CAMP 2022, imię i nazwisko uczestnika".
 
 
2. Przeczytaj program ramowo-czasowy. (wkrótce dostępny)
 
Zobacz inne obozy letnie 2022:
 
Zobacz jak było z nami wcześniej:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obserwuj nas na FACEBOOK , 
Odsłony: 2872

Robert Jarzyński

+48609356060

Iwona Karoń-Jarzyńska

+48601481998