rodzinnie na Mazurach z atrakcjami

Obóz letni dla rodzin i dla dorosłych na Mazurach.

"KRÓLEWSKIE MAZURY 2022"

TERMIN: 13.08.2022-20.08.2022

8 DNI

Królewska przygoda dla rodzin i dorosłych z jogą, zumbą, nordic walking, królewskimi animacjami dla wszystkich i wycieczką. Nad Jeziorem Małszewskim przy kompleksie pobliskich stawów rybackich ( 180 ha) na Mazurach na terenach Natura 2000. To recepta na udany wypoczynek rodzinny, aktywny dla dorosłych. Sport, rozrywka, animacje dla dzieci,  rodzinny i przyjacielski klimat. Obóz dla całych rodzin, rodzica z dzieckiem,  dla babci z wnuczkiem, wujka z siostrzeńcem, dla dorsłych bez dzieci, dla każdego, w każdej konfiguracji :).

   

 
2200zł/ uczestnik 
1700zł/ uczestnik - wiek: 4 - 14 lat 
1000zł/ uczestnik - wiek: 1,5 - 4 lata
250zł/ uczestnik korzystający z autokaru - wiek: 0 - 1,5 roku 
  
 

Pięknie położony pensjonat Rybaczówka Rutka,

Pensjonat położony jest na terenie Natura 2000 nad kompleksem 180 ha stawów rybackich. Wokół rozciągają się nieprzebyte, obfitujące w grzyby i owoce runa leśnego lasy Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej. Nad Jeziorem Małszewskim przy kompleksie pobliskich stawów rybackich można podziwiać piękno mazurskiej ziemi. Pensjonat Rybaczówka Rutka powstał w miejscu w którym kiedyś funkcjonował ośrodek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, a pierwotnie funkcjonowała stara, pruska szkoła zbudowana w 1911 roku. To wspaniałe miejsce na odpoczynek i relaks. Serwuje naturalną kuchnie polską z lokalnymi produktami, w tym ryby i dziczyznę. Wegetarianie także zaspokoją swoje zmysły w wyszukanej kuchni serwowanej przez utalentowanego szefa kuchni.

Do dyspozycji posiadamy dwie sale o powierzchni 160 m2 i 300 m2 na których zamierzamy z Wami dbać o duszę i ciało. Przy dobrej pogodzie sprawdzi się także ogród i przestronne tarasy z wygodnymi miejscami do odpoczynku. Ponadto plac zabaw dla najmłodszych, boisko do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Basen 45 m2 odkryty z podgrzewana woda + plaża basenowa 130 m2 Pensjonat posiada także własny zamknięty parking. 

 

 

 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

 

Obóz letni rodzinny na Mazurach.

"KRÓLEWSKIE MAZURY 2022"

Obóz letni rodzinny na Mazurach to królewska przygoda dla każdego. Zapraszamy dorosłych : singli, paczki koleżanek, kolegów. Zapraszamy rodziny z dziećmi, babcie z wnukami.

Królewskie? Co to znaczy? Artystka zaszalała z nazwą?

Nie proszę Państwa. Tydzień z nami będzie królewską uczta dla duszy i ciała całej rodziny. Przede wszystkim zacznijmy od otoczenia. Iście królewska uczta dla oczu: obserwacje dzikich zwierząt w tym ptaków chronionych jak orzeł bielik, rybołów , kormoran, czapla siwa i biała, bocian czarny, żurawie to zdobycz dla lornetkowego myśliwego, w naszym przypadku średniowiecznego :). Także zabierzcie lornetki przydadzą się. Strzelać będziemy również z wiatrówek, łuków, archery tag do tarczy. Jak już "ustrzelimy" zwierzynę będziemy świętować. Na tą okazję przebierzemy się w średniowieczne cudowne stroje, które udekorujemy naszyjnikami i wiankami w przypadku panien dworu, a w miecze i tarcze (zrobione własnoręcznie) wyposażymy ich rycerzy. Dworzanie przygotują się do balu. Przećwiczą ukłony i taniec, by udać się na Zamek w Olsztynie. Tam zatańczą w świetle zachodzącego słońca . Z przyszłości przybędzie czarodziejka iFka z lustrzanym okiem i uwieczni piękne dworzanki i rycerzy na matrycy nieprzemijania ( w wolnym tłumaczeniu: pamiątkowa sesja fotograficzna). Zakupcie stroje na pewno się przydadzą :).

Będziemy powracać ze świata średniowiecznego na jogę, zumbę, nordic walking, boks Wszystko tak zorganizowane, by rodzice mogli się cieszyć z chwili dla siebie, a dzieci uczestnicząc w animacjach nie zauważyli ich nieobecności. Dla dzieci będzie również zumba kids, oraz joga. Dopełnieniem szczęścia jest basen z podgrzewaną wodą. Wujek Robert Jarzyński, ratownik, instruktor pływania już zakasa rękawy :), ma nadzieję nauczyć przynajmniej podstaw pływania :). Z basenu pojedziemy na plażę jeziora Kalwa, tam także czekają nas atrakcje. Popływamy na supach :), namalujemy obraz, rozegramy turniej siatkówki plażowej. Żądni masażu pojedziemy do Aquasfery w Olsztynie. Głodni chodzić także nie zamierzamy :). Ognisko i kiełbaski w sierpniowy wieczór będzie obowiązkowe, a na zakończenie wieczorna biesiada grillowa  w wiacie na terenie kompleksu stawowego ( pyszne swojskie wyroby mięsne, kiszki ziemniaczane, warzywa, swojskie grzybki i kiszonki, a do tego coś na humor). 

PLENER MALARSKI. Jeśli malujesz lub chcesz rozpocząć swoją przygodę to z nami masz możliwość uwiecznić piękne krajobrazy mazurskie na płótnie. Pod okiem absolwentki Akademii Sztuk Pięknych będziesz miał możliwość namalować obrazy życia. My dajemy materiały, ty swoje chęci :).  Natomiast jeżeli posiadasz swój warsztat, zabierz go ze sobą :).

 

Obóz letni rodzinny Królewskie Mazury 2022 to wiele za niską cenę: 

 


👌Ubezpieczenie, nocleg, pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja), korzystanie z części basenowej.
👌Aktywności z instruktorem.

❤️ JOGA.
❤️ ZUMBA
❤️ ZUMBA KIDS
❤️ NORDIC WALKING
❤️ BOKS

👌 DEGUSTACJA MIODÓW PITNYCH
👌 ANIMACJE DLA DZIECI
👌 WYCIECZKA DO OLSZTYNA I ZWIEDZANIE MIASTA
👌 SESJA PLENEROWA RODZINNA
👌 WYJAZD DO OLSZTYNA: AQUASFERA.
👌 PLAŻOWANIE POD OKIEM RATOWNIKA nad brzegiem Jeziora KALWIA
👌 RYWALIZACJA O "KORONĘ MAZUR"
👌 TURNIEJ OBOZOWY W PIŁKĘ SIATKOWĄ.
👌 BALONIADA.
👌 BASENOWE PARTY.
👌 FLUO PARTY
👌 KARAOKE
👌 KINO PLENEROWE
👌 DYSKOTEKA
👌 WIECZÓR TALENTÓW
👌OGNISKO Z PRZYSMAKAMI NA ZĄB.
👌BIESIADA GRILLOWA Z NAPOJAMI NA POPRAWĘ HUMORU
 
 

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

 

TRASA AUTOKARU obozu letniego rodzinnego: 

start: Ośrodek Wypoczynkowy Przystań, PCK 2, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

koniec: Rybaczówka Rutka, 12-130 Rutki

AUTOKAR BĘDZIE SIĘ ZATRZYMYWAŁ NA WYZNACZONYCH PRZYSTANKACH (w zależności od potrzeb) NA PODANEJ TRASIE.

  

Uczestnicy ubezpieczeni są na czas trwania obozu w PZU w zakresie NNW.

Zachęcamy do zawarcia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej u dowolnego ubezpieczyciela. 

Ograniczona liczba miejsc: tylko 54 osoby!

Zapisz się:

Obóz letni dla rodzin i dorosłych 2022: "Królewskie Mazury" 

1. Wypełnij formularz rejestracyjny poniżej.
2. Pobierz z formularza i odeślij SKAN popisanej umowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Zapłać zaliczkę w kwocie 420zł/osoba powyżej 4 roku życia na konto (zakładka kontakt, lub dane w umowie),
tytułem: "Królewskie Mazury 2022, imię i nazwisko uczestnika".
 
 
2. Przeczytaj program ramowo-czasowy. (wkrótce dostępny)
 
Zobacz inne obozy letnie 2022:
 
Zobacz jak było z nami wcześniej:
 
 
 
 
 
 
 
 
Obserwuj nas na FACEBOOK , 

 

Odsłony: 3698

Robert Jarzyński

+48609356060

Iwona Karoń-Jarzyńska

+48601481998