....

Obóz dla dorosłych już za nami. Dziękujemy Wam za wspólny czas spędzony na kolonii dla aktywnych  dorosłych KASZUBY 2021,

za moc energii, uśmiechu, śpiewu, tańca, żartów, zaangażowania.

obóz dla dorosłych Zjarzynskimi

Kochani koloniści "Kaszuby +18Gold", obozu dla dorosłych, kolonii :) dla aktywnych dorosłych. Chcielibyśmy Wam podziękować za cudny obóz dla dorosłych. niezwykły czas, który z Wami spędziliśmy. Za "moc pozytywnej energii, dobrą muzykę i przyczepę na badziewie ". To był wspaniały czas! Szczególnie dla nas, daliście nam moc pozytywnej energii! Jesteście wspaniali! To niezwykłe, że ludzie z różnych rejonów Polski złapali jeden wspólny "Flow"! Dzwoniliście do mnie, dziękowaliście i każdy z Was mówił o uczestnikach kolonii :"Ależ Fajni ludzie!", a obóz dla dorosłych był dla Was niesamowitym przeżyciem :).

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować naszej kadrze, kochanej i zaangażowanej całym sercem!

Obóz dla dorosłych KASZUBY +18 Gold bez nich nie zakończyłby się sukcesem. Dziękujemy:

  • Oli Łużeckiej za pot na naszych plecach, za deejay'owanie podczas księżycowych tupańców i za pełną mobilizację: "strach się bać", "nie ma to, że boli"
  • Małgosi Biały, za przebudzenie w dobrej energii, za dobranoc w relaxie ( gdy nie przeszkadzał Robson), za "przelatują myśli, ale tylko je zauważacie"
  •  Ja, iFka, dziękuję Wam za to, że choć często nie było sił i tak dawaliście z siebie wszystko. Dziękuję za udział w moich zajęciach, dziękuję za radość w oczach, którą mieliście.
  • Robson dziękuje za możliwość porannej kawy na pomoście , za drinki, które go uleczyły szybciej niż żony zastrzyki. On też pierwszy raz w życiu przeżył obóz dla dorosłych.

Ehhh, aż się uśmiecham cały czas OBÓZ DLA DOROSŁYCH uważam za niezwykle udany :).

 

Zapraszamy do naszej galerii filmów, tam znajdziecie krótkie relacje z naszego obozu:

Obozy zimowe i letnie. Relacje.

Podsumowując, dziękujemy Wam za niezliczone chwile wzruszenia, zapału, radości. Za przyjacielski klimat! Szykujemy już edycję 2022, także się szykujcie!

Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów na FACEBBOK  INSTAGRAM

 

 
Odsłony: 1755
BĄDŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO. Zapisz się do naszego newslettera, a poinformujemy Ciebie mailowo o nowych ofertach i artykułach na naszej stronie :).

 

Robert Jarzyński

+48609356060

Iwona Karoń-Jarzyńska

+48601481998